Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Drukuj

​Akcja Dziewczyny na Politechniki. Zobacz spot [WIDEO]

19.03.2014 | Aktualizacja: 18.04.2014 11:33

3 kwietnia uczelnie techniczne w całym kraju otwierają się specjalnie dla przyszłych studentek. W ramach akcji „Dziewczyny na Politechniki” na Politechnice Wrocławskiej zaplanowano m.in. wykłady i konkursy

Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze w ramach Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn szykuje interaktywny wykład „Fizyka i taniec – laboratorium fizyczne”. Poprowadzi go dr Anna Hajdusianek z Instytutu Fizyki PWr przy współpracy z tancerzami ze Street Dance Academy. 


W strefie studenta kandydatki na studia usłyszą prezentację działu rekrutacji, będą mogły zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, warunkami i trybem rekrutacji oraz aktywnością studencką, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Yt​

Natomiast Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny PWr w Wałbrzychu zaprosi na prezentację „Blogi od podszewki, czyli praktyczne wykorzystanie narzędzi internetowych”. Będzie to okazja do rozmowy z absolwentkami Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, Honoratą Madej i Karoliną Krasuską z agencji Pointb, specjalizującej się w działaniach media relations dla branż: IT, budowlanej, instalacyjnej, wnętrzarskiej i motoryzacyjnej. Opowiedzą o trendach w internecie, zaprezentują najpopularniejsze blogi i wyjaśnią techniczne aspekty prowadzenia bloga. Tu także na kandydatki będzie czekał dział rekrutacji i konkursy z nagrodami.

lucy