Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Sprawy studenckie

Drukuj

Pasja ponad wszystko, czyli rozmowy o biznesie

12.10.2015 | Aktualizacja: 14.10.2015 11:19

(fot. Fotolia)

​Myślisz o założeniu własnej firmy? Przyjdź na spotkanie z cyklu Moda na Biznes, by porozmawiać z tymi, którym to się udało. 15 października o godzinie 19 w budynku C-13
Zaprasza Julia Daroszewska – absolwentka Politechniki Wrocławskiej - i Biuro Karier PWr. Comiesięczne spotkania pod hasłem Moda na Biznes są skierowane przede wszystkim do tych, którzy rozważają otwarcie własnej działalności. - Mają zmotywować i zainspirować oraz pomóc w podjęciu decyzji odnośnie ścieżki swojej kariery – mówi Julia Daroszewska. Sama jakiś czas temu zainwestowała w start-up, jej firma zajmuje się zaawansowanym marketingiem i zarządzaniem projektami (związanymi z organizacją wydarzeń). Julia podczas juwenaliów w 2013 roku po raz pierwszy zorganizowała na Politechnice Wrocławskiej pokaz mody. Teraz chce zachęcać innych do stawiania pierwszych kroków w biznesie.


W ramach cyklu zaplanowano cztery spotkania. Już w październiku o swoich doświadczeniach opowiedzą  Michał Drezner i Bartłomiej Tomczyński. - Prelegenci będą przekazywać słuchaczom to, czego nie ma w książkach ani czego nie uczą na studiach – zachęca inicjatorka akcji. Temat ich wystąpienia brzmi: Pasja ponad wszystko. Goście podzielą się tym, jak rezygnując z pierwotnych planów, z pasji uczynić źródło dochodu. 
W kolejnych miesiącach będzie mowa o tym, jak porażki przekuć w sukces, gdzie szukać innowacyjnych rozwiązań i czy warto korzystać z coachingu.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Więcej informacji tutaj.
ISZ