Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Sprawy studenckie

Drukuj

Akademia Nokii dla absolwentów i studentów ostatnich lat

11.02.2015 | Aktualizacja: 17.02.2015 14:22

Nokia Academy (fot. materiały organizatorów)

Rozpoczęły się zapisy do Nokia Academy. To już piąta edycja projektu, w ramach którego można zdobyć pracę we wrocławskim centrum technologicznym koncernu
Program adresowany jest m.in. do studentów ostatnich lat studiów licencjackich lub magisterskich oraz absolwentów. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego i podstawowa wiedza z zakresu: programowania, testowania, telekomunikacji, matematyki, algorytmiki, fizyki. - Wiedza z kursów na uczelni jest wystarczająca – czytamy w opisie projektu.  


Żeby zapisać się do akademii, trzeba najpierw wypełnić odpowiedni formularz (dostępny tutaj). Zgłoszenia przyjmowane są do 4 marca 2015 r. Osoby spełniające wymogi w ciągu dwóch dni otrzymają informację z zaproszeniem na wykład, potem czeka je jeszcze test.  Sprawdzimy, czy Nokia Academy i Ty jesteście dla siebie stworzeni – informują organizatorzy. Do 17 marca włącznie zostanie ogłosozna lista zakwalifikowanych do projektu.
Co obiecuje Nokia Academy? -  Zostaniesz zatrudniony/a na pełen etat i rozpoczniesz miesięczny cykl intensywnych szkoleń z zakresu testowania w siedzibie firmy. Jeżeli zakończysz je z powodzeniem, na stałe zasilisz szeregi wrocławskiego centrum technologicznego Nokii.
Więcej informacji o projekcie tutaj.

ISZ