Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Sprawy studenckie

Drukuj

Dla kogo kubek od Radia Luz? Oto finałowa dziesiątka studenckiego plebiscytu

15.06.2015 | Aktualizacja: 22.06.2015 12:28

Aż 137 naukowców zgłosili studenci wrocławskich uczelni w plebiscycie na najsympatyczniejszego prowadzącego zajęcia. Ci najczęściej nominowani w mailach znaleźli się w finałowej dziesiątce. Do poniedziałku trwa głosowanie, które wyłoni ulubionego wykładowcę Wrocławia

Do samej północy w niedzielę na skrzynkę pocztową Akademickiego Radia Luz Politechniki Wrocławskiej przychodziły maile z nazwiskami wykładowców, którzy zdaniem studentów zasłużyli na kubek Radia Luz. To nagroda symboliczna. W ten sposób studenci dziękują prowadzącemu zajęcia za jego życzliwość i otwartość w relacjach z nimi. 


W tym roku do plebiscytu zgłosili aż 137 wykładowców z dziewięciu uczelni -  Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Medycznego i Uniwersytetu SWPS, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, Wyższej Szkoły Bankowej i Papieskiego Wydziału Teologicznego. Ci wymieniani najczęściej znaleźli się w finałowej dziesiątce. Do poniedziałku do godz.11.30 możemy oddać głos na tego prowadzącego zajęcia, który naszym zdaniem najbardziej zasłużył na tytuł najsympatyczniejszego we Wrocławiu.

Oto finaliści „Kubka dla wykładowcy”:

* dr inż. Robert Borowiec, Politechnika Wrocławska,

* mgr inż. arch. Janusz Bułat, Politechnika Wrocławska,
* dr hab. inż. Tomasz Jakubowski, Politechnika Wrocławska,
* prof. dr hab. Cezary Kabała, Uniwersytet Przyrodniczy,
* dr Marta Kochan – Wójcik, Uniwersytet Wrocławski,
* dr Monika Łukasik-Duszyńska, Uniwersytet SWPS,
* dr hab. Halina Purzyc, Uniwersytet Przyrodniczy,
* dr Bartosz Scheuer, Uniwersytet Ekonomiczny,
* lek. med. Agata Trafalska, Uniwersytet Medyczny,
* dr Jacek Woźny, Uniwersytet Wrocławski.

Głosowanie trwa na Facebooku. W poniedziałek do rąk wykładowcy, który zdobędzie najwięcej głosów, powędruje radiowy kubek pełen uznania studentów. Kubkami redakcja uhonoruje także laureatów drugiego i trzeciego miejsca plebiscytu.

Na nagrody mogą również liczyć głosujący. Będą to pizze i kubki.

W poprzednich dwóch edycjach „Kubka dla wykładowcy” zwyciężał dr Adam Sieradzki, fizyk z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki. W tym roku nie startuje w konkursie. Redakcja Radia Luz uhonoruje go złotym kubkiem.

lucy