Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Drukuj

Prorektorzy o ocenie nauczycieli akademickich i współpracy z organizacjami studenckimi

17.10.2013 | Aktualizacja: 21.10.2013 12:56

Na Politechnice Wrocławskiej obradują prorektorzy ds. kształcenia i ds. studenckich uczelni technicznych z całego kraju.
Konferencja prorektorów organizowana jest dwa razy w roku, tym razem zawita do Wrocławia i Wałbrzycha. Uczestnicy będą dyskutowali między innymi o ocenie nauczycieli akademickich i roli wyników ankietyzacji w ocenie pracy dydaktycznej nauczycieli. Tematyka konferencji nawiązuje do zadań stawianych europejskim ośrodkom akademickim przez Unijną Grupę Wysokiego Szczebla, działającą przy Parlamencie Europejskim w zakresie metod nauczania oraz masowych otwartych kursów online (MOOC). Omówiona zostanie również współpraca z organizacjami studenckimi, odbędzie się też posiedzenie Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych.
Uczestników powita profesor Tadeusz Więckowski, rektor Politechniki Wrocławskiej oraz przewodniczący Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.
Prorektorzy ds. kształcenia i ds. studenckich polskich uczelni technicznych będą obradowali na Politechnice Wrocławskiej od 17 do 19 października.
red